-15%
Sigma 4DHD™ Kabuki Brush ota (Black)

Sigma 4DHD™ Kabuki Brush ota (Black)

3.7 / 3
Modelis: S4DHD
24,95 € 21,21 €
Izpārdota

Paziņot, kad produkts būs pieejams

Sigma 4DHD™ Kabuki Brush ota ir paredzēta tumšo acu loku, pigmentācijas plankumu un ādas nepilnību maskēšanai.

Sigma 4DHD™ Kabuki Brush priekšrocības:

  • Lielākā daļa Sigma otu ir ražotas no speciālām sintētiskām šķiedrām – SigmaTech™ un Sigmax®. Abu līniju otu sariņi ir izgatavoti no termoplastiskiem polimēriem, kuru šķiedras ir īpaši plānas un maigas. Ar šādiem sariņiem var efektīvi paņemt nepieciešamo daudzumu produkta un vienmērīgi uzklāt uz ādas. Piemērotas lietošanai gan ar pūdera, gan ar šķidras, gan ar krēmveida konsistences kosmētikas līdzekļiem. Sariņi gandrīz vispār neuzsūc mitrumu, ir stipri un pietiekami elastīgi, tādēļ šķidrās vai krēmveida konsistences produkti tos nebojā, līdz ar to tie ir ilgmūžīgi. Tāpat speciālās SigmaTech™ un Sigmax® šķiedras ir hipoalerģiskas, tādēļ neizraisīs alerģiju pat jutīgai ādai.
  • Visu Sigma otu kātiņi tiek izgatavoti no rūpīgi atlasītas vieglas un īpaši izturīgas koksnes, ko iegūst no atjaunojamiem resursiem. Katrs kātiņš tiek atsevišķi slīpēts un pulēts, tad gruntēts un krāsots, līdz kļūst nevainojams.
  • Sigma otu metāliskie uzgaļi tiek ražoti no speciāla, ilgtermiņā kalpojoša un funkcionāla kausējuma – SigmaAlloy™. Tas ir speciāls no vara un cinka izgatavots metālu sakausējums, kas ir ievērojami izturīgāks par alumīniju vai plastmasu. SigmaAlloy™ metāla uzgaļiem piemīt antibakteriālas īpašības, turklāt tie ir izturīgi pret rūsu, tādēļ kalpo ievērojami ilgāk un izskatās nevainojami.

 

Atpakaļ uz augšu