-10%
ORALGEN NuPearl Uzlabotas zobu balināšanas komplekts bez peroksīda

ORALGEN NuPearl Uzlabotas zobu balināšanas komplekts bez peroksīda

Modelis: 12494
59,95 € 53,96 €

Pērkot virs 29,00 €, bezmaksas piegāde.

Vienkārši lietot. Profesionāli rezultāti ar ekskluzīvu  LED balināšanas  tehnoloģiju NuBright™. Rekomendē zobārsti. Iepakojumā  esoša  nokrāsu palete palīdzēs novērtēt rezultātu.Papildināta ar dabīgu piparmētru ēterisko eļļu. Redzami baltāki zobi  25 minūšu laikā. 

NESATUR lateksu,parabēnus,sulfātus, nātrija fluorīdu, triklozānu,PEG/PPG, GMO (genētiski modificētus organismus), salicilātu, glutēnu, mākslīgās krāsvielas un aromatizētājus. BEZ PEROKSĪDA. Ar 1 iepakojumu pietiek 28 reizēm (4 nedēļām):gēļs (10 ml - 10 procedūrām), zīmulis (2,5 ml - 18  procedūrām).

Piesardzības pasākumi: lietojiet tikai tā kā norādīts instrukcijā. Ja rodas kairinājums vai jutīgums, pārtrauciet to lietot. Šāda iedarbība parasti ir viegla, pārejoša un nekaitīga. Ja jums ir nepieciešama zobārstniecības procedūra vai uz zobiem ir medicīniskas izcelsmes plankumi, konsultējieties ar savu stomotologu vai Jūs drīkstat izmantot zobu balināšanas līdzekļus. Produkts paredzēts tikai dabīgiem zobiem, tas nav paredzēts  kronīšu, plombu un protēžu balināšanai. Nepieļaut saskari ar acīm, apģērbu un ādu. Nelietot grūtniecēm un barojošām māmiņām. Balinātāju izmantošana neaizstāj pastāvīgu zobu aprūpi. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Nelietot bērniem, kas jaunāki par 16 gadiem.


Lietošana: 1.Uzziest: Uz augšējās un apakšējās zobu kapes arkas iekšējās virsmas, izspiest pa 0,5 ml gēla (aptuveni vienu plānu līniju). Ar aplikatoru vienmērīgi izziediet gēlu zobu kapes priekšpusē, kura saskarsies ar redzamo zobu pusi. 2. Aktivizēt: Ieslēgt LED balinošo lampu NuBright™, uzlikt zobu kapi un paturēt 25 minūtes. Pēc tam muti izskalot ar siltu ūdeni. Lietot reiz dienā, līdz kamēr tiek sasniegts vēlamais zobu tonis, kopā līdz 10 dienām.

Atpakaļ uz augšu