ODA Aktīvs mazgāšanas līdzeklis ar glikolskābi 7%

Modelis: N10004
20,00 €
Izpārdota

Paziņot, kad produkts būs pieejams

Ja vēlaties dziļi attīrīt sejas ādu, redzēt tās mirdzumu un atjaunot nepieciešamo ādas mitruma līdzsvaru - šis mazgāšanas līdzeklis ir tās, ko meklējat. Efektīvai ikdienas sejas kopšanai, paredzēts dziļai sejas attīrīšanai. Produkta aktīvās sastāvdaļas palielina ādas izturību pret nelabvēlīgiem vides faktoriem un stimulē ātru ādas atjaunošanos. Izstrādāts dažādiem ādas tipiem.


Glikolskābe -spēcīgs antioksidants, pretiekaisuma līdzeklis, kas stimulē kolagēna sintēzi, regulē mitruma līdzsvaru, stimulē ādas atjaunošanās procesus, stiprina imunitāti un ādas elastību.


Lietošana: Uzklājiet uz sausas ādas un viegli iemasējiet ar apļveida kustībām 1-2 minūtes, no rīta un vakarā. Tad rūpīgi noskalojiet ar ūdeni. Kā masku var izmantot divas reizes nedēļā: rūpīgi noskalojiet seju, pēc uzklājiet līdzekli un noturiet to no 7 līdz 10 minūtes. Produkta paliekas nomazgajiet ar ūdeni, uzklājiet uz sejas ODA krēmu. Izmantojiet.Izmantojiet šo tīrīšanas līdzekli un pēc 3-4 dienām. Izvairieties no kontakta ar acīm.
Atpakaļ uz augšu