-5%
Arganmidas Moroccan Argan Oil eļļa (100ml)

Arganmidas Moroccan Argan Oil eļļa (100ml)

4.6 / 20
Modelis: AR1001
29,00 € 27,55 €
Izpārdota

Paziņot, kad produkts būs pieejams

Arganmidas Moroccan Argan Oil eļļa - unikāls serums, piesātināts ar aragano eļļu, kas acu mirklī uzsūcas galvas ādā un matos, piešķirot tiem lielisku mirdzumu un kondicionē tos. 

Arganmīds produkti ir bagātināti ar īpašu argāna eļļu no Marokas, kas vienā acumirklī iesūcas matos un piešķir tiem burvīgu spīdumu un ilglaicīgi kondicionēšanu. Eksluzīvs produktu sastāvs, liela vitamīna E un organismam nepieciešamu tauku skābju koncentrācija, baro un mitrina matus, ar antioksidējošu iedarbību, nodrošina aizsardzību pret kaitīgiem UV stariem un citu apkārtnes iedarbību.  

Izmantošana:

Matiem:
 
Nelielu daudzumu eļļas ieziediet mitros, ar šampūnu un kondicionieri izmazgātos matos. Ieveidojiet frizūru kā ierasts.
Jūs varat izmantot dažas eļļas pilītes, lai savaldītu sausus un nepaklausīgus matus, eļļa matiem piešķirs papildu mirdzumu.
Pirms matu krāsošanas mēs iesakam dažas pilītes (ap 5 ml) Arganmidas Moroccan Argan Oil eļļas iemasēt matos, jo tas nodrošinās labāku krāsas uzsūkšanos. Neizskalojiet pirms matu krāsošanas vai balināšanas. 4-5ml Arganmidas Moroccan Argan Oil eļļas iemaisiet krāsas maisījumā. Krāsojiet matus kā ierasts.
 
Ķermenim:
 
Sasildiet nelielu daudzumu Arganmidas Moroccan Argan Oil eļļas starp plaukstām un iemasējiet ar to ķermeņa ādu. Šo procedūru ieteicams atkārtot 2-3 reizes nedēļā. Jūsu ādas stāvoklis uzlabosies, tā kļūs maigāka un līdzenāka.

 

Atpakaļ uz augšu